"IDŻCIE NA CAŁY ŚWIAT..." Drukuj Email

Konkurs Biblijny z Ewangelii według św. Marka pod hasłem: „Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu!" (Mk 16,15)
W dniu 12.06.2017r. - poniedziałek w Gimnazjum nr 2 odbyło się rozdanie nagród za szkolny konkurs biblijny z wiedzy Ewangelii wg św. Marka. Do konkursu przystąpiło ponad 180 chętnych.
W pierwszym etapie uczniów czekał test wyboru, natomiast w drugim, do którego przeszło 56 osób uczestnicy musieli poradzić sobie z pytaniami otwartymi i rozpoznawaniem ilustracji z Biblii. Konkurs był bardzo wyrównany.
Wyróżniono 20 uczniów, spośród których zwyciężczynią została Kinga Tchórzewska, druga była Julia O'Hara, trzecia Julia Gancarz, wszystkie z klasy 1c. Cała dwudziestka otrzymała wspaniałe nagrody, m.in. koszulki, kubki i książki, dzięki którym mogą pogłębiać swoją wiarę i rozwijać się duchowo.
Tekst: Gancarz Julia