"TĘ KSIĄŻKĘ POLECAM DO PRZECZYTANIA" Drukuj Email

Miło nam poinformować, że Oliwia Brach (kl. I D)  i Julia Ulaszek (kl.2F) zostały laureatkami jubileuszowej X edycji Powiatowego Konkursu Czytelniczego dla gimnazjów powiatu mieleckiego. Konkurs, któremu towarzyszyło motto: „Kto czyta, żyje wielokrotnie”, zorganizowany został przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Rzeszowie - Filia w Mielcu wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Promocji i Rozwoju Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Rzeszowie oraz Kołem Nauczycieli Polonistów.

Uroczyste rozdanie nagród odbyło się w Pedagogicznej Bibliotece Pedagogicznej w Mielcu. Gościem honorowym był dyrektor Arkadiusz Gałkowski, natomiast nasi uczniowie - Oliwia Brach i Radosław Kołc poprowadzili galę. Gratulujemy sukcesów.